NANOTECHNOLOGIA

 

 

Świadczymy usługi mycia, czyszczenia oraz zabezpieczania powieszchni przy użyciu preparatów wyprodukowanych z użyciem nanotechnologi.

 

Telefon kontaktowy 602286215

 

Nowy, unikalny, superhydrofobowy preparat na bazie nanotechnologii, do zastosowań profesjonalnych. Służy do konserwacji wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych.

W czasie pokrywania powierzchni szklanej preparatem , nanocząsteczki wnikają w nierówności powierzchni, wypełniając je tworzą bardzo cienką, niewidoczną i niezwykle gładką warstwę.

Ta warstwa powoduje że krople wody, mając znacznie mniejszy opór tarcia, łatwo z niej spływają pociągając za sobą brud i inne zanieczyszczenia

W rezultacie powierzchnia jest bardzo odporna na zarysowania i zanieczyszczenia. Daje to znaczne skrócenie czasu i częstotliwości mycia oraz mniejsze zużycie środków czyszczących.

Preparat można stosować do szyb, luster, kabin prysznicowych, szklanych elewacji budynków, okien, drzwi, szyb samochodowych (niewidzialna wycieraczka), polerowanego kamienia, baterii słonecznych, szklarni, i.t.p.

PRODUKT składa się z dwóch składników, zapewnia to najlepsze możliwe efekty i dłuższy czas działania nałożonej warstwy w porównaniu z preparatami jedno-składnikowymi. Przed użyciem komponenty należy zmieszać w stosunku 1:1.

Zalety stosowania preparatu : pokryta powierzchnia jest odporna na olej i wodę samooczyszczanie powierzchni – oszczędza czas i pieniądze mycie tylko wodą, zmniejszone użycie środków do czyszczenia – chroni środowisko powierzchnia bardziej odporna na zarysowania pokryta powierzchnia wygląda zawsze krystalicznie czysto skuteczność do 3 lat (w samochodach 1 rok lub 30 000 km) duża wydajność (100m2 z 1 litra komponentu)

Nakładanie w temperaturach +5º C do +25º C poprzez wcieranie, wałkowanie lub natrysk. Powierzchnia przed zabezpieczeniem musi być sucha i czysta, wolna od tłuszczów i innych zanieczyszczeń.

Zapraszamy do współpracy.